top of page
2233.png

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ НА РИНКУ

5000+ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

БІЛЬШ 200 АКТУАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

ВИРОБНИК SARMAK

SARMAK – компанія, яка вже понад 10 років тому почала спеціалізуватися у виготовленні вхідних дверей. За цей період ми виросли з невеликого виробничого підприємства у велику компанію під ім'ям власної торгової

марки  - Sarmak Steel Doors;.
Сучасний дизайн, використання у виробництві перевірених матеріалів та найновішого обладнання, контроль якості на кожному етапі в комплексі з командою професіоналів, які люблять свою справу – все це сприяє створенню українського продукту на рівні європейської якості.
Ми знаємо, що таке “безпроблемні двері” і постійно працюємо над їх удосконаленням. З нашими надійними, унікальними покриттями Ви не турбуватиметеся за стан своєї двері багато років.
Клієнтами компанії є як оптові бази, так і роздрібні магазини по всій території України. Крім цього, більшість нашого асортименту користується попитом у країнах ближнього зарубіжжя, Західної Європи та Азії.
Займати досить стійкі позиції на ринку України та залучати нових партнерів нам вдається за допомогою регулярного впровадження новітніх технологій у виробництво продукції, здійснення доставки товару до будь-якої точки країни, підтримки складської програми та оновлення асортиментного ряду.
Ми постійно моніторимо ціни закуповуваного матеріалу та якість наших дверей, щоб зробити найбільш вигідні пропозиції для наших клієнтів і тим самим підтримувати тривалі партнерські відносини.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ЗОВНІШНИЙ ВИГЛЯД КОРОБА І ПОЛОТНА

КОНСТРУКЦІЯ ПОСИЛЕНОЇ МІЦНОСТІ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ДВЕРІ, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ ПЕРЕПАДІВ ТЕМПЕРАТУРИ

ІННОВАЦІЙНЕ НАДІЙНЕ ПОКРИТТЯ “PLASTID”

ВОЛОГОСТІЙКА ПАНЕЛЬ  “ARWOOD”

Комплектації_сайт_Монтажна_область_1.png

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ

"Двері відмінно захищають від зовнішнього шуму і холоду, та й догляду особливо не вимагають."

"Співпрацюємо не перший рік, тому у надійності постачальника Sarmak не сумніваюся вже давно. Співвідношення "ціна - якість" на висоті! Дякую."

Олександр, м. Одеса

Катерина, м. Київ

“З виробником SARMAK працюємо вже понад 5 років. Умови співробітництва мене цілком влаштовують, співвідношення ціни та якості теж. Компанія постійно росте і покращує продукт, що дуже тішить!

"Надійний виробник з гідною якістю товару."

Тетяна, м. Чернівці

Ігор, м. Херсон

"Дуже переживав, як двері поведуть себе в холодну пору року, тому довго наважувався. Вибрав Sarmak і не пошкодував. Характеристики та переваги повністю відповідають дійсності. Дякую!"

“Досить широкий вибір та відмінний сервіс! Загалом, вибором постачальника та самими дверима задоволений. Рекомендую!”

Андрій, м. Львів

Михайло, м. Чернігів

м. Чернігів, вул. Ціолковського, 39

+380980303087

Надіслано. Дякую!

З метою поширення продукції, збуту та збільшення експорту, ми запрошуємо до співпраці іноземних комерційних партнерів/дистриб'юторів!
Надійні двері європейської якості за вигідним прайсом та на лояльних умовах.

bottom of page